CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT DE CULTURA, EDUCACIÓ, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
ATENCIÓ AMB CITA PRÈVIA: Dilluns a divendres de 9 h a 14 h. Dimarts i dijous de 17 h a 20 h.
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  VESPRE DE RAP
Dia 4 de desembre a les 19h, a la Sala Multifuncional de Mercadal
  TALLER DE CANT I INTERPRETACIÓ
Dia 4 de desembre a les 18h, al Centre Cívic de Cala'n Porter (Alaior)
  Teatre "Reines de Shakespeare"
Dia 5 de desembre a les 20.30h, al Teatre Municipal des Born (Ciutadella)
  RESTAURAM LES PINTURES DEL SOSTRES DE CA N'OLIVER
Dia 5 de desembre a les 11h, a Ca n'Oliver (Maó)
  2a TROBADA GRUP DE LECTURA JUVENIL DE FERRERIES
Dia 5 de desembre a les 12h, al Punt Jove de Ferreries
  JORNADES EUROPEES DE PATRIMONI 2020
Dia 5 de desembre a les 10.30 h, visita al centre Històric de Ciutadella
  TALLER DE PREVENCIÓ DE LA VIOLÈNCIA DE GÈNERE
Dia 5 de desembre a les 18 h, a la sala d'activitats ciutadanes (Ajuntament d'Alaior)
  FESTIVAL DE TARDOR DE TEATRE BREU
Els dies 5, 6, 7 i 8 de desembre a les 20 h, al Teatre de l'Orfeó Maonès
  "Restos de mirada", dansa a la Biblioteca Pública
Dia 5 de desembre a les 11.30h, a la Biblioteca Pública de Ciutadella
  Exposició "Art en la Fragilitat"
Del dia 5 al 9 de desembre, a la Sala Municipal d'Exposicions El Roser (Ciutadella)
  JORNADES EUROPEES DE PATRIMONI 2020
Dia 6 de desembre a les 10.30 h, visita Torralba de'n Salort (Alarior)
  II EDICIÓ DE LA MARATÓ FOTOGRÀFICA
AMPLIACIÓ fins el 6 de desembre per presentar les teves propostes, Ajuntament de Ferreries
  TEATRE: "REINAS DE SHAKESPEARE"
Dia 6 de desembre a les 19 h, a l'Auditori de Ferreries
  Concert "A minor K"
Dia 7 de desembre a les 20h, al Convent de Sant Diego (Alaior)
  Concert Retrobament Banda de Música Alaior
Dia 8 de desembre a les 12.30h, al Convent de Sant Diego (Alaior)
  TALLER: INFECCIONS DE TRANSMISSIÓ SEXUAL
Dia 11 de desembre a les 17.30h, al casal de joves de Ferreries
  JM MAÓ CONCERT DE CAMBRA "DUEL DE TROMBONS"
Dia 12 de desembre a les 18 h i a les 20 h, a la Sala de Cultura Sant Antoni (Maó)
  GIMKANA AMB EL MÒBIL
Dia 12 de desembre a les 10.30h, al Casal de Joves des Migjorn Gran
  JORNADES EUROPEES DE PATRIMONI 2020
Dia 12 de desembre a les 10.30 h, visita Poblat Talaiòtic de Trepucó (Maó)
  PROJECTE ONA: TALLERS APODERA'T
Dies 16, 17 i 18 de desembre a les 10h, en el recinte firal de Maó

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Colònies AlternaNits: Arts urbanes

Dates: dissabte 14 i diumenge 15 de març de 2020
Instal·lació: Alberg juvenil Sa Vinyeta
Activitats: tallers i activitats relacionades amb les arts urbanes
Edats: nascuts entre 2002 i 2006, inclosos 

HORARI TRANSPORT:

Recollida dia 14/03/2020, trasllat a Sa Vinyeta (Ciutadella):

-   9.00 h Sant Lluís (Ses Micoles)
-   9.10 h Es Castell (turada devora l'Església)
-   9.20 h Maó (estació de bus)
-   9.35 h Alaior (devora el Poliesportiu)
-   9.45 h Es Migjorn Gran (aturada bus regular)
-   9.55 h Es Mercadal (aturada bus regular)
- 10.00 h Ferreries (aturada bus regular)
- 10.20 h Ciutadella (Via Perimetral)

Tornada el dia 15/03/2020, a les 17.00 h sortida de Sa Vinyeta (Ciutadella).
 
IMPORTANT: No s'admetrà cap inscripció que no vagi acompanyada de la corresponent autorització.

 Autorització
 Fitxa de l'activitat
Persones inscrites
 Documentació no rebuda / inscripció no vàlida
 Documentació incompleta
 Inscripció confirmada


  1.  Sergio Arriaza Pons
  2.  Rayan El Ouadi
  3.  Claudia Pastor Sanchez
  4.  Paula Preto Pons
  5.  Núria Florit Pons
  6.  Claudia Recasens Sánchez
  7.  Mar Gomila Vidal
  8.  Úrsula Vidal González
  9.  Joan Oleo de la Parra
  10.  Alberto Hernández Rubio
  11.  Roger Gol Lleonard
  12.  Alessandro Vianello
  13.  Juan Saura Martínez
  14.  Amaro Díaz Fernández
  15.  Nathalia Moscoso Sandoval
  16.  Trinidad Mercadal Manso
  17.  Gerard Camps Mesquida
  18.  Julia López Martín
  19.  Martina Puig Urbina
  20.  Eva Melià Trobat
  21.  Irene Riutort
  22.  Ana Sánchez Melgar
  23.  Raúl Marzo Fernández
  24.  Camila Lorena Ramírez Galeano
  25.  Ailan KrohnAilan Krohn
  26.  Carlos Hebden Rogers
  27.  Jennifer Sisalima Jimenez

Llista d'espera:
  1.   Maria Quintana Sampol

     
Inscripció

Nom i llinatges:
DNI:
Autoritzes la publicació del teu nom a la llista de persones inscrites?:
Número targeta sanitària:
Data de naixement:
Muncipi:
Telèfon de contacte:
Adreca electrònica:
Persona responsable (pare/mare/tutor):
Alèrgies o necessitats especials:
Telèfon/s en cas d'emergència:

IMPORTANT (només menors d'edat):
Heu d'adjuntar l'autorització signada pel/la vostre pare, mare o tutor/a legal. No s'admetrà cap inscripció sense autorització. Al mateix arxiu podeu incloure una imatge del DNI i de la targeta sanitària.

Podeu escanejar els documents amb el mòvil i una aplicació com CamScanner o qualsevol de similar. Si no sabeu com fer-ho, contactau amb el vostre Punt Jove més proper o directament amb l'INJOVE al 971 365 073.


Adjuntar document:



 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca