CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT DE CULTURA, EDUCACIÓ, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
AVÍS IMPORTANT: Durant l'estat d'alarma només atenció telefònica i telemàtica
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  Bioclasses amb Biosport
Del 6 al 10 d'abril a Instagram i a YouTube.
  Cursos online de la Fundació Pere Tarrés
Programació de cursos de formació per a aquesta primavera.
  Revista "I ara que fem"
Cada divendres una nova edició d'aquesta iniciativa del Molí de Baix de Sant Lluís.
  Recursos onlines per no sortir de ca teva
Activitats, llibres, música, còmics, esports, cursos i altres activitats per no sortir de ca teva.
  Bundafit virtual
Dimarts a les 18.30 h a Instagram
  2n concurs de booktràilers (Alternanits)
Inscripcions online fins el 25 de maig

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Colònies AlternaNits: Arts urbanes

Dates: dissabte 14 i diumenge 15 de març de 2020
Instal·lació: Alberg juvenil Sa Vinyeta
Activitats: tallers i activitats relacionades amb les arts urbanes
Edats: nascuts entre 2002 i 2006, inclosos 

HORARI TRANSPORT:

Recollida dia 14/03/2020, trasllat a Sa Vinyeta (Ciutadella):

-   9.00 h Sant Lluís (Ses Micoles)
-   9.10 h Es Castell (turada devora l'Església)
-   9.20 h Maó (estació de bus)
-   9.35 h Alaior (devora el Poliesportiu)
-   9.45 h Es Migjorn Gran (aturada bus regular)
-   9.55 h Es Mercadal (aturada bus regular)
- 10.00 h Ferreries (aturada bus regular)
- 10.20 h Ciutadella (Via Perimetral)

Tornada el dia 15/03/2020, a les 17.00 h sortida de Sa Vinyeta (Ciutadella).
 
IMPORTANT: No s'admetrà cap inscripció que no vagi acompanyada de la corresponent autorització.

 Autorització
 Fitxa de l'activitat
Persones inscrites
 Documentació no rebuda / inscripció no vàlida
 Documentació incompleta
 Inscripció confirmada


  1.  Sergio Arriaza Pons
  2.  Rayan El Ouadi
  3.  Claudia Pastor Sanchez
  4.  Paula Preto Pons
  5.  Núria Florit Pons
  6.  Claudia Recasens Sánchez
  7.  Mar Gomila Vidal
  8.  Úrsula Vidal González
  9.  Joan Oleo de la Parra
  10.  Alberto Hernández Rubio
  11.  Roger Gol Lleonard
  12.  Alessandro Vianello
  13.  Juan Saura Martínez
  14.  Amaro Díaz Fernández
  15.  Nathalia Moscoso Sandoval
  16.  Trinidad Mercadal Manso
  17.  Gerard Camps Mesquida
  18.  Julia López Martín
  19.  Martina Puig Urbina
  20.  Eva Melià Trobat
  21.  Irene Riutort
  22.  Ana Sánchez Melgar
  23.  Raúl Marzo Fernández
  24.  Camila Lorena Ramírez Galeano
  25.  Ailan KrohnAilan Krohn
  26.  Carlos Hebden Rogers
  27.  Jennifer Sisalima Jimenez

Llista d'espera:
  1.   Maria Quintana Sampol

     
Inscripció

Nom i llinatges:
DNI:
Autoritzes la publicació del teu nom a la llista de persones inscrites?:
Número targeta sanitària:
Data de naixement:
Muncipi:
Telèfon de contacte:
Adreca electrònica:
Persona responsable (pare/mare/tutor):
Alèrgies o necessitats especials:
Telèfon/s en cas d'emergència:

IMPORTANT (només menors d'edat):
Heu d'adjuntar l'autorització signada pel/la vostre pare, mare o tutor/a legal. No s'admetrà cap inscripció sense autorització. Al mateix arxiu podeu incloure una imatge del DNI i de la targeta sanitària.

Podeu escanejar els documents amb el mòvil i una aplicació com CamScanner o qualsevol de similar. Si no sabeu com fer-ho, contactau amb el vostre Punt Jove més proper o directament amb l'INJOVE al 971 365 073.


Adjuntar document:



 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca