CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT D'OCUPACIÓ, PROJECCIÓ ECONÒMICA, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
Dilluns a divendres
Matins 8.30 a 14.00 h
Capvespres 17.00 a 20.00 h
Av. Menorca, 2 · Maó
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  3a edició del Programa Viu Menorca
Del 19 de novembre de 2017 al 18 de març de 2018. Consultau el programa d'activitats.
  Activitats IME gener 2018
Programació d'activitats de l'Institut Menorquí d'Estudis pel mes de gener.
  Diada del poble de Menorca
Programa d'actes del 12 al 21 de gener de 2018.
  Sessió informativa gratuïta. Eines Google pel treball d'oficina
16 de gener, 18.00 h. Seu del Consell Insular de Menorca, Maó
  Concert Cris Juanico. Diada de Sant Antoni
16 de gener, 21.30 h. Teatre Albert Camus, Sant Lluís.
  VII Concurs de Paelles de Sant Antoni.
17 de gener, a partir de les 11.00 h. Plaça d'Espanya, Ferreries.
  Street Dance (Alternanits)
19 de gener, 20.00 h. Molí de Baix, Sant Lluís
  Taller de robòtica (Alternanits)
20 de gener, 20.00 h. Molí de Baix, Sant Lluís
  Taller d'escalada (Alternanits)
20 de gener, 20.30 h. Poliesportiu Municipal de Ferreries.
  Caminada pels camins de Torralba, Cotaines i Alcaidús
21 de gener, hora de trobada a les 9.30 h. Alaior
  Xerrada: L'alimentació que ens emmalelteix
25 de gener, 18.00 h. Biblioteca Municipal de Sant Lluís.
  AlternaNits 2017-2018: Weekend Menorca Cultural i Etnològica
Del 26 al 28 de gener a la casa de colònies Es Torretó
  IV Poetry Slam Menorca
26 de gener, 21.00 h. Espai Cultural Sa Sinia Art Hub, Es Castell.
  Trobada. Coneixèr-nos, reflexionar, celebrar
20 de febrer, de les 16.00 h. a les 19.00 h. Lloc (pendent de confirmar).

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Torneig FIFA 18

• Data: dissabte 3 de febrer de 2018
• Lloc: Sala Multifuncional des Mercadal
• Horari: capvespre, pendent de concretar
• Plataforma: Playstation 4
• Premis als millors classificats 
  
Persones inscrites

  1. Alex Iniesta Martinez
  2. Martí Ameller Preto
  3. Yeray Gil Fernández
  4. Eric Ibáñez Bort
  5. Dani Victori Llabrés
  6. Nil Masó Baró
  7. Pau Robles Mus
  8. Joan Català Mercadal
  9. Antonio Fernández Santiago
  10. Alejandre Castillo Gonzalez
  11. Toni Pons Mascaro
  12. Mark Maldonado Olivera
  13. Alberto Triay Gonzalez
  14. Cinthya Pons Dorado
  15. Eduardo Martín Camacho
  16. Óscar Seguí Walczuk
  17. Xavier Marc Cirer Arnau
  18. Alex Contreras Rodriguez
  19. Joan Capó Fedelich
  20. Ander Coll Vidal 
  21. Francesc Coello Triay
  22. Julián Fernández
  23. Dejan Pons Dorado
  24. Alain Ndoumbe Junior
  25. Matias Marques Marianelli
  26. Dani Hidalgo Fuster
  27. Marc Torrent Montoya
  28. Nil Anglada Mas
  29. Nicolas Moll Goulter
  30. Pol Solà Pérez
  31. Alexis José García Oliver 
Inscripció al torneig
Nom i llinatges:
Data de naixement:
Municipi:






Adreça electrònica:
Telèfon de contacte:




 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca