CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT D'OCUPACIÓ, PROJECCIÓ ECONÒMICA, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
Dilluns a divendres
Matins 8.30 a 14.00 h
Capvespres 17.00 a 20.00 h
Av. Menorca, 2 · Maó
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  Activitats IME abril 2019
Programació d'activitats de l'Institut Menorquí d'Estudis pel mes d'abril.
  Punta Prima Beach Festival vol. 2
Diumenge, 21 d'abril, a la platja de Punta Prima, Sant Lluís
  Lletres en dansa
Dijous 25 d'abril, a les 19.30 h, a la Biblioteca Pública des Castell
  Trobades Literàries Mediterrànies Albert Camus
Del 25 al 28 d'abril, Sant Lluís. Consulteu el programa d'activitats
  Presentació del nou disc de Cris Juanico
Dissabte 27 d'abril, a les 21.00 h, al Palau Saura, Ciutadella
  Concert tribut a "Los Secretos"
Dissabte 27 d'abril, les 20.00 h, a l'Auditori de Ferreries
  Paintball
Dissabte 27 d'abril, a les 16.30 h, Casal de Joves es Castell
  Taller d'equitació (Ruta a cavall)
Dissabte 27 d'abril, inscripcions al Casal de Joves de Maó
  Ruta a cavall
Dissabte 27 d'abril. Més informació al Punt Jove de Ciutadella
  Visita Beca Talaiòtica: Cales Coves
28 d'abril, a les 17.30 h, a Cales Coves Alaior
  Taller de robòtica
Dijous 2 de maig, a les 18.30 h, al Casal de Joves d'Alaior
  Festival Menorca Jove
Dissabte 4 de maig, a partir de les 18.00 h, a la plaça des Ramal d'Alaior
  Visita Beca Talaiòtica: Museu de Menorca
5 de maig, a les 10.00 h, Museu de Menorca, Maó
  Teatre: Mar de fons
Dissabte 11 de maig, a les 18.00 i a les 21.30 h, a l'Auditori de Ferreries
  Explorant Menorca
11 i 25 de maig. Més informació al Casal de Joves de Maó
  Ruta a cavall
11 de maig, inscripcions i més informació al Casal de Joves des Mercadal
  Visita Beca Talaiòtica: Sant Agustí, Es Migjorn Gran
Diumenge 12 de maig, a les 17.30 h, a Sant Agustí, Es Migjorn Gran
  Explorant Menorca
Dissabte 25 de maig, més informació al Casal Jove de Maó
  Visita Beca Talaiòtica: Torralba d'en Salort
Diumenge 26 de maig, a les 10.00 h, Torralba d'en Salort, Alaior

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Escape Room

Data: dissabte, 19 de gener de 2019
Lloc: Casal de joves de Maó
Equips: formats per un mínim de 4 i un màxim de 6 persones
Horari: torns de 1 hora des de les 10.00 h fins les 21.40 h
Data límit inscripció: 13 de gener
Edats: 14 a 30 anys (nascuts entre 1989 i 2005, inclosos) 
Persones inscrites
* Sense equip
- Noah Pons Escajadillo
- Jesús Añanguren
- Patricia Triay Kurzawa

INSCRIPCIONS TANCADES EL 13 DE GENER

ATENCIÓ: Ja estan publicats els horaris de participació de cada grup. Heu d'estar en l'horari indicat per una bonaorganització. És molt important arribar amb prou temps al casal de joves Maó (carrer Sant Josep, 7).

El quadre de classificació és publicarà a instagram i a la web d'INJOVE. L'equip guanyador haurà de passar per l'oficina d'INJOVE a recollir el premi a partir del proper dilluns 21 de gener.

Horaris d'arribada dels equips al casal per participar

10.00 h Azul
10.00 h SL Capital

10.40 h SB Team
10.40 h Wikileague

12.00 h El Sexteto Dinámico
12.00 h Pijama de Llenya

13.00 h Party Hart
13.00 h Keep Calm and Escape


16.00 h The Best
16.00 h Tramuntana

16.40 h Me vull dutxar
16.40 h The Boys


18.00 h Es Mercadal Team
18.00 h Silver Team

19.00 h SS Team
19.00 h BTTS

20.10 h Ses Bones
20.10 h Tardeos


Equip 1: The Best
- Aina Galvez Marqués 
- Noelia Santos Pons
- Sara Martí Guarino
- Pau Robles Mus
- Nixie Bee

Equip 3: Ses Bones
- Marta Mercadal Orfila
- Bea Granata
- Neus Cardona Cardona
- Rita Ferrando Gomila

Equip 4: Azul
- Gabriela Tavares
- Ainara Mercadal
- Judit Olvera
- Marc Gomila
- Camila Garrido
- Mar Camps Riudavets

Equip 5: SL Capital
- Miguel Pérez
- Josep Mascaró
- Alex Coll
- José Faneca

Equip 6: SB Team
- Aina García Álvarez
- Andrea Fluxà Villalonga
- Sara Rodriguez Folch
- María Terziev
- Rut Meliá Ferrando

Equip 7: Tardeos
- Núria Coll Muñoz
- Roser Allès Pascual
- Eugènia Ferrer Benejam
- Júlia Marquès Lorente
- Guiem Coll Fedelich

Equip 8: SS Team
- Camila Jazmín Palacio López
- María Sánchez-Escribano Coll
- Adriana Súarez Díaz
- Micaela Iara Palacio Lopez

Equip 9: El Sexteto Dinámico
- Thai Arnau Arnaque
- Dani Victori Llabrés
- Paula Victori Llabrés
- Yeray Gil
- Anna Esbert Serra
- Lorena Muñoz García

Equip 10: Pijama de Llenya
- Pierina Maga Cabrera
- Carlota Mercadal Castañeda
- Andrea Carmona González
- Andrea Martínez Costa
- Martí Ameller Preto

Equip 11: Keep Calm and Escape
- Mar Gomila Vidal
- Núria Florit Pons
- Eva Meliá Trobat
- Júlia Mascaró Martí

Equip 13: Wikileague
- Pedro Contreras Illan
- Ana Márquez
- Miriam Contreras Illan
- Lorena Ruiz Buendía
- David Lozano

Equip 14: Tramuntana
- Valen Manrique

Equip 15: Silver Team
- Joel Denis Seijo Pascual
- Ivan Bassa Vinent
- Cristian Benejam Payne
- Daniel Gayón Seguí

Equip 16: Party Hart
- Melani Subirats Le Gac
- Julia Hart Cantamisa
- Eva Sintes Sintes
- Marta Gomez Mayans

Equip 17: Es Mercadal Team
- Saray Muñoz Picó
- Iago Martin Pérez Gómez
- Josep Granja Goñalons
- Adrià Icart Andreu

Equip 18: Me vull dutxar
- Gemma Moya Cardona
- Claudia Ndiade Cardona
- Marina Salord Sánchez
- Pilar Martínez Pons
- Cèlia Canyissà Marquès
- Rosa Morlà Pons

Equip 19: BTTS
- Mireia Beltràn Sintes
- Jemmy Baez Marrero
- Joy Judge Juncadella
- Andrea Ruiz
- Núria de Tovar

Equip 20: The Boys
- Pau Rotger Triay
- Edgar Abad Malga
- Alesandro de Moor González
- Aury saumell barceló

Inscripció online

Nom i llinatges:
Equip:Si no tens equip, indica "Sense equip"
Data de naixement:
Municipi:
Adreça electrònica:
Telèfon de contacte:
Servei de bus:* Indica el servei de bus que necessites (de franc)




 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca