CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT D'OCUPACIÓ, PROJECCIÓ ECONÒMICA, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
Dilluns a divendres
Matins 8.30 a 14.00 h
Capvespres 17.00 a 20.00 h
Av. Menorca, 2 · Maó
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  Activitats IME maig 2019
Programació d'activitats de l'Institut Menorquí d'Estudis pel mes de maig.
  Presentació Batxillerat d'Arts Escèniques, Música i Dansa
23 de maig, a les 19.00 h, IES Josep Maria Quadrado de Ciutadella
  LaDinamo-Funky Bike Band (Cercavila)
Divendres 24 de maig, a les 19.00 h, Cercavila de la Plaça del Born a la Plaça de les Palmeres, Ciutadella
  Clean up the Med, netegem la Mediterrània
25 i 26 de maig i 1 de juny. Consulteu llocs i horaris
  Projecció de "Van Gogh, a las puertas de la eternidad"
Dissabte 25 de maig, a les 19.30 h, a la Biblioteca Municipal d'Alaior
  Tennis platja
Dissabte 25 de maig, a les 19.00 h, a la platja de Punta Prima. Inscripcions al Casal de Joves es Castell
  17è Vega Jazz
Dissabte 25 de maig, a les 13.30 h, al Palmeral de Cala en Blanes, Ciutadella
  Festa Poetry Slam Balear
Dissabte 25 de maig, a les 21.00 h, al Claustre del Carme de Maó
  RUTA A CAVALL
Dissabte 25 de maig, inscripcions al Casal de Joves de Ferreries.
  Explorant Menorca
Dissabte 25 de maig, més informació al Casal Jove de Maó
  Visita Beca Talaiòtica: Torralba d'en Salort
Diumenge 26 de maig, a les 10.00 h, Torralba d'en Salort, Alaior
  Jornada de portes obertes de l'Escola de Turisme de Balears
Dimarts 28 de maig, a les 19 h, a l'ETB (C/ València 36, Ciutadella)
  Què m'interessa de les preinscripcions universitàries?
30 de maig, a les 19.30 h, a l'IES Josep Maria Quadrado de Ciutadella
  50è aniversari de l'Agrupament Escolta Federico Pareja
1 de juny, a les 19.00 h, a la plaça de la Catedral, Ciutadella
  JapON 7
Diumenge, 2 de juny, de 10.00 a 20.00 h al Recinte Firal de Maó
  Jazz a l'Orfeó
Diumenge 2 de juny, a les 19.00 h, al Teatre de l'Orfeó Maonès
  Concert: Antonio Orozco
13 i 14 de juny, a les 21 hores, al Teatre Principal de Maó
  Què m'interessa de les beques universitàries?
11 de juliol, a les 19.30 h, a la Casa de Cultura de Ciutadella

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Weekend XL Aventura

Dates: 23 a 26 de març de 2019
Instal·lació: Casa de colònies Santa Eularieta
Activitats: tallers i activitats relacionades amb la natura i els esports d'aventura
Edats: nascuts entre 2001 i 2005, inclosos
 
IMPORTANT: Heu de descarregar l'autorització i adjuntar-la en el moment de fer la inscripció online

 Autorització
 Fitxa de l'activitat  

HORARI TRANSPORT:

Recollida dia 23 d'abril

- 11.00 h Ciutadella, Via Perimetral
- 11.20 h Ferreries, aturada bus regular
- 11.40 h Es Migjorn, aturada bus regular
- 12.00 h Alaior, aturada Poliesportiu
- 12.20 h Maó, estació de bus
- 12.30 h Sant Lluís, Plaça de ses Micoles
- 12.40 h Es Castell, aturada devora l'Esglèsia

Tornada dia 26 d'abril 

- 13.00 h Es Castell, aturada bus Esglèsia
- 13.10 h Sant Lluís, Plaça de ses Micoles
- 13.20 h Maó, Estació de bus
- 13.40 h Alaior, aturada Institut Miquel Guàrdia
- 14.00 h Es Migjorn, aturada de bus regular
- 14.15 h Ferreries, aturada de bus regular
- 14.45 h Ciutadella, Via Perimetral  
Persones inscrites
 Documentació no rebuda / inscripció no vàlida
 Documentació incompleta
 Inscripció confirmada


  1.  Sergio Arriaza Pons
  2.  Camila Lorena Quiñonez Galeano
  3.  Tania Goñalons Bermúdez
  4.  Agnés Carmona Pons
  5.  Sonia Mezquida Cerda
  6.  Kimberly Yelissa Delgado Soto
  7.  Brooke Andrea Dalton
  8.  Florencia Cuello Ramos
  9.  Fabian Marques Pogonza
  10.  Miriam El Hajjioui Cardona
  11.  Mileydi Chambi Ramírez
  12.  Biel Barber Barber
  13.  Claudia Recasens Sánchez
  14.  Martina Puig Urbina
  15.  Laia Maria Cursach
  16.  Gibet Maria Cursach
  17.  Gerard Camps Mesquida
  18.  Joan Oleo De La Parra
  19.  Úrsula Vidal González
  20.  Leonardo Ramírez Silva
  21.  Nahún López Rodríguez
  22.  Iris Torrent Pons
  23.  Mar Gomila Vidal
  24.  Marina Tubau Torrent

Llista d'espera:

  1.  Gabriel Tubau Torrent
  2.  Nuria Florit Pons 
  3.  Guiem Bosch Mezquida
  4.  Silvia Cardona Tudurí
  5.  Maria Benejam Mascaró
  6.  Adama Ndiade Cardona
     
Inscripció
Nom i llinatges:
DNI:
Autoritzes la publicació del teu nom a la llista de persones inscrites?:
Número targeta sanitària:
Data de naixement:
Muncipi:
Telèfon de contacte:
Adreca electrònica:
Persona responsable (pare/mare/tutor):
Alèrgies o necessitats especials:
Telèfon/s en cas d'emergència:

IMPORTANT (només menors d'edat):
Heu d'adjuntar l'autorització signada pel/la vostre pare, mare o tutor/a legal. No s'admetrà cap inscripció sense autorització. Al mateix arxiu podeu incloure una imatge del DNI i de la targeta sanitària.

Podeu escanejar els documents amb el mòvil i una aplicació com CamScanner o qualsevol de similar. Si no sabeu com fer-ho, contactau amb el vostre Punt Jove més proper o directament amb l'INJOVE al 971 365 073.


Adjuntar document:



 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca