CONSELL INSULAR DE MENORCA - DEPARTAMENT D'OCUPACIÓ, PROJECCIÓ ECONÒMICA, JOVENTUT I ESPORTS   |   Català
        Institut de la Joventut de Menorca
HORARI D'ATENCIÓ

 
Dilluns a divendres
Matins 8.30 a 14.00 h
Capvespres 17.00 a 20.00 h
Av. Menorca, 2 · Maó
Telèfon: 971 36 50 73
info@injovemenorca.com
AGENDA PROPERES ACTIVITATS

  Som Talaiòtics? 3a Edició 2018. Programa d'excursions
Del 4 de febrer al 2 de desembre. Consultau el programa d'activitats.
  Activitats IME juny 2018
Programació d'activitats de l'Institut Menorquí d'Estudis pel mes de juny.
  Nits de Música al carrer Maó 2018
Tots els dimarts de 21 a 23:30 h fins al 28 d'agost
  17è Mercat de Nit a Alaior
Tots els dimecres de 19 a 23 h al Centre històric d'Alaior
  TALLER AUDIOVISUALS
Tots els dilluns del mes de juliol, de les 10.00 a les 13.00 h al casal de joves d'Alaior.
  Ruta guiada Francesc d'Albranca
Dimarts a les 19.30 h a la Biblioteca Pública des Migjorn Gran
  Dimarts as Migjorn
Mercat de nit cada dimarts, des del 26 de juny al 4 de setembre, Es Migjorn Gran
  Cicle Camus: “Le dernier métro – El último metro”
Dimecres 27 de juny, a les 20.00 h, a la Sala Albert Camus de Sant Lluís
  Maó amb orgull LGTBI
28, 29 i 30 de juny, Maó. Consultau el programa d'activitats
  Cranc Illa de Menorca Festival
Del 29 de juny al 7 de juliol, Ciutadella. Consultau el programa d'actuacions
  Excursió a la Badia de Fornells
Dissabte 30 de juny. Inscripcions als casals de joves de Maó i es Castell fins al 25 de juny
  Trona Festival-Sant Pere Rock, amb Cris Juanico, Pèl de Gall i Àngel Gómez
30 de juny, 21.30 h, al Casino 17 de Gener, Ciutadella.
  Festa d'estiu del casal de joves d'Alaior
Dissabte, 30 de juny, de 20.00 a 22.00 h al casal de joves d'Alaior
  Receptes per dies de festa amb producte local
Dissabte 30 de juny, a les 11.30 h, al Centre Artesanal de Menorca, Es Mercadal
  Festa de Sant Pere
Dissabte 30 de juny al Port de Maó. Consultau la programació
  4a Cursa del Toro
Dissabte, 30 de juny, a les 19.30 h as Mercadal
  Nit de dansa. Escola de Ballet Ute Dahl
30 de juny, a les 21.00 h; 1 de juliol, a les 19.00 h. Teatre Principal de Maó
  Festival Final de Curs de Patinatge Artístic
1 de juliol, a les 21.15 h, al Poliesportiu des Mercadal
  De París a Broadway, Concert de Piano i Veu
Diumenge 1 de juliol, a les 21.00 h, a l'Auditori de Ferreries
  Concert d'estiu de la Banda de Música de Maó
Diumenge 1 de juliol, a les 20.30 h, a la plaça Constitució, Maó

TOTS JOVENTUT ALS MUNICIPIS

Weekend Urban Arts

Dates: divendres 23 a diumenge 25 de febrer de 2018
Instal·lació: alberg juvenil Sa Vinyeta
Activitats: tallers, exhibicions, música, dansa  

Horari recollida transport divendres 23/02/2018:
  • 17.00 h Sant Lluís (Ses Micoles).
  • 17.10 h Es Castell (devora l'Esglèsia)
  • 17.25 h Maó (estació de bus)
  • 17.40 h Alaior (poliesportiu)
  • 17.55 h Mercadal (aturada bus regular)
  • 18.05 h Ferreries (aturada bus regular)
  • 18.30 h Ciutadella (perimetral)

Sortida diumenge 25/02/2018 a les 17.00 h de Sa Vinyeta.
 
IMPORTANT: Heu de descarregar l'autorització i adjuntar-la en el moment de fer la inscripció online

 Autorització
 Fitxa de l'activitat
Persones inscrites
 Documentació no rebuda / inscripció no vàlida
 Documentació incompleta
 Inscripció confirmada


  1.  Olivia Moll Pinnell
  2.  Karim Pons Marques
  3.  Yama Benítez Soria
  4.  Iker Benitez Soria
  5.  Guifré Pons Petrus
  6.  Josep Pons Petrus
  7.  Leonardo Ramírez Silva 
  8.  Julia Mercadal Llambias
  9.  Jaume Martín Orfila
  10.  Sonia Mezquida
  11.  Pablo Mazzoleni Sanchez
  12.  Biel Barber Barber
  13.  Maria Sanchez-Escribano Coll
  14.  Silvia Montañés Sintes
  15.  Yeray Gil Fernández
  16.  Teresa Misut Caules
  17.  Adriana Suárez Díaz (falta autorització)
  18.  Anna Victoria Navarro Mediavilla (falta autorització i DNI)
  19.  Ruth Navarro Mediavilla (falta autorització i targeta sanitària)
  20.  Elena Muñoz Agudo
  21.  Caterina Novella Gener
  22.  Adrià Ameller Salord
  23.  Maria Pons Almagro
  24.  Gerard Figuerola Florit

Llista d'espera:

  1.  Iker Parra Martorell
  2.  Iván Pons Zubschenco
  3.  Gerardo Aldas Orquera
  4.  Ingrid Mosquera
  5.  Mark Arnau Araque
  6.  Andrea de la Cruz León
  7.  Mireia Orasio Coll
  8.  Drazic Arboleda Flores
  9.  Gissela Carballo Carreras

Inscripcions anul·lades per estar fora d'edat:
  1. Martí Ameller Preto
  2. Selva Ortega Jimenez
     
Inscripcions obertes

 
 
 
© INJOVE - Institut de la Joventut de Menorca
Consell Insular de Menorca